شرایط گارانتی

شرایط گارانتی

  • با توجه به اینکه کلیه کالاهای این فروشگاه دارای گارانتی میباشند ، لذا شرایط بازگشت کالا مطابق با قوانین شرکت گارانتی کننده است . 
  • به خریدار عزیز توصیه میشود در خصوص کالاهای خانگی کوچک ، آنها را در حضور نماینده این فروشگاه بررسی کرده و پس از اطمینان از صحت عملکرد آنرا به همراه برگه گارانتی ممهور به مهر فروشگاه تحویل گرقته و فرم رسید را امضا نمایند.
  • در خصوص کالاهای مبله و توکار و کالاهایی که راه اندازی آنها نیاز به نصاب و پرسنل واحد خدمات و پشتیبانی شرکت گارانتی کننده دارند ، نماینده این فروشگاه در زمان تحویل بار و در مقصد در حضور خریدار بسته بندی را باز کرده و خریدار میباست از لحاظ فیزیکی محصول را بررسی نموده و پس از اطمینان از سلامت ظاهری محصول ، آنرا به همراه برگه گارانتی ممهور به مهر فروشگاه تحویل گرفته و فرم رسید را امضا نمایند. 
  • در مورد کالاهای مبله و توکار و کالاهایی که راه اندازی آنها نیاز به نصاب و پرسنل واحد خدمات و پشتیبانی شرکت گارانتی کننده دارند ،  خریدار میبایست پس از تحویل کالا ، حتما با واحد خدمات شرکت گارانتی کننده تماس گرفته و به هیچ عنوان کالا را بدون حضور نیروی متخصص راه اندازی ننمایند . 
  • امضا فرم رسید تحویل مشتری به منزله تحویل کالای سالم به مشتری میباشد و مسئولیت هرگونه آسیب و ضربه بر روی کالا پس از آن بر عهده خریدار میباشد.
  •  امضا فرم رسید تحویل مشتری به منزله تحویل کالای سالم به مشتری میباشد و پس از آن کالای تحویل داده شده شامل قوانین شرکت گارانتی کننده خواهد بود . 
  •  چنانچه مشتری از کالا استفاده کرده و به هر دلیلی انصراف خود را اعلام نماید ، بازگرداندن وجه و بازپس گرفتن کالا امکانپذیر نخواهد بود ، و تنها تحت قوانین و ضوابط شرکت گارانتی کننده میتوان با آن برخورد کرد .
  • هزینه های حمل جهت بازگرداندن کالا به فروشگاه  پس از تحویل کالای سالم به خریدار و برگشت مجدد آن از فروشگاه به مقصد بر عهده خریدار میباشد . مگر آنکه ثابت شود اشتباهی از جانب فروشگاه رخ داده است .
  • مطابق قانون تجارت الکترونیک ، خریدار به مدت هفت روز زمان برای ارجاع و بازگرداندن کالا در صورت عدم تطابق کالای ارسالی با اطلاعات فنی و ویژگیهای کاربردی داده شده توسط فروشنده دارد . و هزینه بازگرداندن کالا به انبار فروشنده به عهده خریدار میباشد.

نام محصول

برند

نام شرکت گارانتی کننده

مدت زمان گارانتی

لوازم مبله و توکار

بوش

کارا سرویس

3 سال

سیهاوی

لوازم خانگی کوچک

بوش

کارا سرویس

3 سال

سیهاوی

لوازم مبله و توکار

تکا

سیهاوی

3 سال

لوازم مبله و توکار

آاگ

سیهاوی

3 سال