پرسش و پاسخ

نحوه گردش (توزیع )کالا در فروشگاه اینترنتی قنواتی

این فروشگاه بر اساس موجودی انبار خود محصولات متنوع خانگی را در سایت ارایه میدهد ، و مشتریان عزیز میتوانند مطابق با نیاز و سلیقه خود از محصولات موجود انتخاب و فرآیند خرید را تکمیل نمایند .

نحوه انتخاب کالای مورد نیاز:

ابتدا بر اساس دسته کالاهای ارایه شده در سایت ، نوع کالای مورد نظر خود را فیلتر کنید ، با توجه به امکان وجود برندهای مختلف در یک دسته میتوانید برند مطلوب خود را فیلتر نمایید و همچنین گزینه کالاهای موجود را فعال نمایید تا سایت به شما فقط کالای موجود را نشان دهد ، پس از آن میتوانید شروع به مطالعه و بررسی مدلهای مختلف کرده و پس از انتخاب مدل مطلوب آن را به سبد خرید اضافه نمایید .

ساعات ثبت سفارش، ارایه خدمات و ارسال کالا:

این امکان وجود دارد که شما در هر ساعتی از شبانه روز و حتی روزهای تعطیل خرید خود را ثبت نمایید . در واقع سایت اینترنتی فروشگاه قنواتی در هفت روز هفته و به صورت 24 ساعت آماده ارایه خدمات به هم میهنان عزیز میباشد . کلیه سفارشهای ثبت شده تا قبل از ساعت 17 در همان روز بررسی ، ثبت و زمان و نحوه ارسال سفارش با خریدار هماهنگ خواهد شد . کلیه سفارشهای ثبت شده تا قبل از ساعت 12 روز پینجشنبه در همان روز بررسی ، ثبت و زمان و نحوه ارسال سفارش با خریدار هماهنگ خواهد شد . کلیه سفارشهای ثبت شده بعداز ساعت 17 (به جز پنجشنبه ) ، بعد از ساعت 12 در روز پنجشنبه و کلیه ساعات شبانه روز در روزهای تعطیل ( شامل جمعه ها و ایام تعطیل رسمی) در اولین روز کاری بعد از آن بررسی ، ثبت و زمان و نحوه ارسال سفارش با خریدار هماهنگ خواهد شد

محدوده جغرافیایی خدمات و هزینه حمل:

در حال حاضر امکان فروش کالا در شهرهای تهران ، کرج و شهرهای استان خوزستان امکانپذیر میباشد . ارسال کالا به کلیه نقاط شهر اهواز وتا درب منزل مشتری بصورت رایگان خواهد بود . وهزینه انتقال محصول به طبقات ساختمان ، به عهده مشتری خواهد بود . ارسال کالا به نقاط مختلف شهرهای تهران و کرج برای خریدهای بالای بیست میلیون ریال تا آشپزخانه خریدار رایگان خواهد بود . برای خرید کمتر از بیست میلیون ریال هزینه ارسال کالا به عهده مشتری بوده و در زمان ارسال نحوه ارسال و هزینه آن هماهنگ خواهد شد .

شرایط خرید بصورت عمده:

در حال حاضر امکان خرید عمده در سایت وجود ندارد و مشتریان محترم در صورت تمایل به خرید عمده میتوانند با شماره های 32231222-061 (7خط) و 32234673-061 تماس حاصل نمایند .

زمان پاسخگویی به متقاضیان:

با توجه به روزهای کاری (همه روزه به جز جمعه ها و ایام تعطیل) و ساعات کاری فروشگاه ( 9 الی 13 و 18 الی 22 ) تلفنهای ثابت ذکر شده در سایت آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز میباشند . همچنین در صورت تمایل تلفن همراه به شماره 09024525224 (0902gkala24) آماده پاسخگویی 24 ساعته به مشتریان عزیز است .

نحوه رهگیری سفارش:

گزینه کاربر مهمان خوش آمدید در قسمت بالا سمت راست صفحه اصلی را انتخاب کند