اخبار
رونمایی از لوگوی جدید بازرگانی قنواتی
25\08\1396
لوگوی جدید از شش المان بصورت ترکیبی از دو طیف رنگ طوسی و آلبالویی ساخته شده که در ابتدایی‌ترین تفسیر، تداعی کننده حرف G انگلیسی است.

به گزارش روابط عمومی بازرگانی قنواتی، لوگوی جدید در تاریخ 25 آبان ماه بعلت نارسایی لوگوی قبلی در برآوردن ارتباط با مخاطبان و نیز هویت ضعیف دیداری، جایگزین آن گردید. بر پایه تعریف، یک لوگو دربرگیرنده فونت و یا نشان گرافیکی یا ترکیبی از هردوی اینها، با مفاهیم انتزاعی خود هویت منحصربفرد یک شرکت را می‌سازد.

بعلت حساسیت بالا و سهم عمده‌ای که یک لوگو در برند سازی یک کسب و کار بازی می‌نماید، جلسات متعددی با حضور اعضای هیات مدیره تشکیل شد و سرانجام یک لوگوی علمی - هنری که هم نیازهای فعلی، هم با لحاظ دوراندیشی، نیازهای آتی ما را فراهم نماید، خلق گردید. این لوگو از 6 المان زاویه‌دار با ترکیبی از نوع خاصی از طیف رنگهای طوسی و آلبالویی، مفاهیم مدرن بودن، صنعت و تکنولوژی را به مخاطب منتقل می‌کند. در اینجا از ارائه تفسیرهای بیشتر این لوگو صرفنظر کرده و به بینندگان واگذار می‌کنیم. گفتنی است هم اکنون این لوگو برای همدردی با زلزله زدگان مصیبت دیده شهر سرپل ذهاب استان کرمانشاه به رنگ طوسی و مشکی در فروشگاه اینترنتی قنواتی بارگذاری شده است.نظرات کاربران
ارسال نظر