اخبار
اجرای طرح مبارزه با کالای خانگی قاچاق در اهواز
31\06\1395
به گزارش خبرگزاری فارس، حمید هادی قنواتی  اظهار نمود: طرح مبارزه با کالای خانگی قاچاق از اول مهر در سراسر استان انجام می‌شود.

وی هدف از اجرای این طرح را تحقق منویات مقام معظم رهبری در رابطه با اقتصاد مقاومتی، جمع‌آوری کالای قاچاق و حمایت از تولید داخل برشمرد و گفت: در قالب این طرح، بازرسان اتحادیه و بازرسان اصناف از اول مهر به مدت 15 روز از فروشگاه‌های کالای خانگی بازرسی می‌کنند.


رئیس اتحادیه لوازم خانگی اهواز ادامه داد: تذکرات لازم توسط بازرسان اتحادیه و بازرسین اصناف به فروشندگان کالای خانگی در رابطه با جمع‌آوری کالای قاچاق داده می‌شود.

وی افزود: در این طرح از اداره کل تعزیرات استان درخواست کردیم تا 15 روز به فروشندگان لوازم خانگی فرصت داده شود تا کالای قاچاق را جمع‌آوری کنند و اگر پس از این مدت اقدام لازم را انجام ندهند با آنها برخورد و طبق قانون جریمه شوند.

رئیس اتحادیه لوازم خانگی اهواز، قاچاق کالا را یکی از موانع اصلی تحقق اقتصاد مقاومتی برشمرد و ابراز امیدواری کرد: با اجرای طرح مبارزه با کالای خانگی قاچاق شاهد بهبود وضع بازار داخلی، حمایت از کالای ایرانی و رضایت‌مندی مشتریان باشیم.نظرات کاربران
ارسال نظر