اخبار
شرکت بوش به پتانسیل بازار ایران، باور دارد
12\02\1395
به گزارش ایلنا، با اجرای برجام، به تدریج یخ مراودات سیاسی و اقتصادی ایران و کشورهای اروپایی در حال آب شدن است و سرمایه‌گذاران ارواپایی، ورود به ایران را آغاز کرده‌اند.

به گزارش ایلنا، با اجرای برجام، به تدریج یخ مراودات سیاسی و اقتصادی ایران و کشورهای اروپایی در حال آب شدن است و سرمایه‌گذاران ارواپایی، ورود به ایران را آغاز کرده‌اند.
از جمله این موارد می‌توان به حضور شرکت بوش در ایران اشاره کرد. شرکت بوش برای رشد فعالیت‌های تجاری خود در ایران با تاسیس یک شرکت ایرانی،‌ با هدف رشد فعالیت خود در ایران و سرمایه‌گذاری مجدد، به ایران بازگشته است.
شرکت بوش در قالب یک شرکت سهامی خاص با عنوان « بوش تجارت پارس » در تهران فعالیت خواهد کرد. شرکت مذکور، یک شرکت تمام عیار است که با همه بخش‌های تجاری خود اعم از «راه‌ حل‌های پویا» ، «فناوری صنعتی» ، «کالای مصرفی» و «فناوری انرژی و ساخت و ساز» به فعالیت خواهد پرداخت.

اووه راشکه [Uwe Raschke]، عضو هیئت مدیره شرکت بوش آلمان می‌گوید: ایران بازاری مهم برای بوش محسوب می‌شود و ما درصدد حضوری دائمی در این کشور، توام با روابطی قوی با مشتریان و شرکای تجاری خود هستیم.

اووه راشکه افزود: هدف ما این است که زندگی مردم ایران را ایمن‌تر و منطبق‌تر با محیط زیست بسازیم. بوش باور دارد که بعد از لغو تحریم‌ها، ایران به یک بازار دارای رشدی سریع، پیوسته و مطمئن در خاورمیانه تبدیل خواهد شد.

عضو هیئت مدیره بوش تاکید کرد: با توجه به شرایط سیاسی و اقتصادی با ثبات ایران، این کشور بازاری بسیار جذاب برای بوش است. از زمانی که تحریم‌ها لغو شده است، به نحوی نظام‌مند تلاش کرده‌ایم فعالیت‌های تجاری خود را در ایران توسعه بدهیم. ما از طریق شرکا و مشتریان محلی سابق خود به پیشرفت‌های خوبی در این زمینه نائل شدیم و از این که بار دیگر به ایران باز می‌گردیم در پوست خود نمی‌گنجیم.نظرات کاربران
ارسال نظر