روشهای پرداخت

  • خرید مستقیم از طریق دستگاه پوز درب منزل :
در حال حاضر جهت رفاه حال همشهریان اهوازی ، امکان سفارش لوازم خانگی از سایت و پرداخت وجه از طریق دستگاه پوز درب منزل امکانپذیر نمیباشد.
 
  • روش کارت به کارت:
در حال حاضر جهت رفاه حال همشهریان اهوازی ، امکان سفارش لوازم خانگی از سایت و پرداخت وجه به روش کارت به کارت امکانپذیر است.
پرداخت به شماره کارت 6219861034528835 به نام حجت هادی قنواتی
  • پرداخت از طریق درگاه اینترنتی:

نوعی پرداخت الکترونیکی است که از طریق آن دارندگان کلیه کارت‌های بانکی عضو شتاب می‌توانند با استفاده از مشخصات کارت بانکی خود شامل شماره کارت، رمز دوم، تاریخ انقضاء و کد اعتبار سنجی (CVV2) نسبت به خرید کالا یا خدمات بصورت الکترونیکی از طریق درگاه‌های پرداخت اینترنتی اقدام نمایند.

اطلاعات درخواستی درگاه پرداخت اینترنتی بانکها از کاربر:

1) شماره کارت:
عددی ۱۶ رقمی که روی کارت درج شده است؛ این عدد بصورت ۴ عدد، ۴ رقمی است.

2) رمز دوم کارت یا رمز پرداخت اینترنتی:
رمز دوم کارت یا رمز پرداخت اینترنتی، عددی است به طول ۴ تا ۱۲ رقم
معمولا رمز پرداخت اینترنتی( یا رمز دوم کارت)، از طریق پایانه خودپرداز بانک صادرکننده کارت، قابل تنظیم است. بدین صورت که پس از وارد شدن به منوی خودپرداز با وارد کردن رمز اول (رمز ۴ رقمی) میتوانید از قسمت تغییر رمز و سپس تغییر رمز دوم (در صورت داشتن) اقدام کنید.

3) CVV2 یا رمز تایید کننده کارت:
معمولا عددی ۳ یا ۴ رقمی است که در پشت یا روی کارت درج شده است.

4) تاریخ انقضا:
تاریخی است بر پایه گاهنامه خورشیدی که معمولا روی کارت درج شده و بصورت یک عدد 2 رقمی از سال و ماه است.

نکته‌های مهم:

تمامی درگاه‌های پرداخت برای هر تراکنش یک شناسه پیگیری ایجاد می‌نمایند که این شناسه معمولا در سایت درگاه پرداخت شما نمایش داده می‌شود. توصیه می‌گردد این شناسه پیگیری را یادداشت نموده یا با وارد نمودن ایمیل خود در کادر مربوطه پیش از خرید، در صورت رخ دادن هرگونه مشکل، بتوان با کمک آن تراکنش یادداشت شده یا ایمیل دریافت شده، از طریق تماس تفنی با پشتیبان درگاه پرداخت، پیگیریهای لازم را انجام داد.
 
معمولا در درگاه‌های پرداخت اینترنتی برای افزایش سطح امنیتی، تصویر کپچا (CAPTCHA) وجود دارد که بصورت تصادفی مقداری در آن تصویر نمایش داده می‌شود و از کاربر خواسته می‌شود تا آن را در کادر مربوطه وارد کند، اگر در سایت بانک اعلام شده است که این مقدار به بزرگی و کوچکی حروف حساس است، حتما این مساله را رعایت کنید.
 
کاربران می‌توانند از کارت آشنایان و بستگان برای پرداخت استفاده کنند و هیچ اصراری بر یکسان بودن نام کاربر و مالک کارت نیست.

امکان پرداخت اینترنتی با کارت‌های هدیه بانک‌ها که رمز پرداخت اینترنتی وجود دارد اما به این نکته توجه داشته باشید که باید حتما موجودی کارت هدیه برابر یا بیشتر از میزان هزینه باشد.